Hakkımızda

İglocold Endüstriyel Soğutma Sistemleri 2012 yılından itibaren sektörümüzde edindiğimiz tecrübeler ve müşteri memnuniyeti ile elde ettiğimiz referanslar doğrultusunda 2021 yılında kurulmuştur.

Bu süreçte tecrübemiz, ülkemizin lokomotif markalarına projeler üretmiş olmak ve çözüm ortaklığı konusunda yaptığımız çalışmalar neticesinde oluşmuş, tecrübemiz ve uzmanlık alanlarımız üretim tesisleri, lojistik soğuk depolar, yaş sebze ve meyve depoları, balık depoları, ileri işlenmiş et tesisleri, patates ve soğan depoları ve daha  bir çok alanda projeler gerçekleştirmemiz neticesinde daha da artmıştır.  

Ipard, (Tkdk) ve Tarım bakanlığının desteklediği hibe yatırım projelerinde teknik danışmanlık desteğinin yanı sıra ülkemizde gerçekleşen kalkınma projelerinde, tarım, tarımsal üretim ve tarımsal depolama tesisleri kurmanın gurunu yaşadık.

Öncelikli hedefimiz, kaliteye önem vererek her projeyi bir referans olarak baz almak ve yeni projelere imza atmaktır. Her projenin bir başarı basamağı olacağı bilinciyle yola çıktığımız bu süreçte güvenilir hizmet anlayışıyla bayrağımızı zirveye taşımak, sosyal sorumluluk projelerinde yer almak, istihdam ve öğrenim bursları konularında çalışmalar yapmanın öncelikli hedeflerimiz içerisinde var olacağı gerçeğiyle hareket ederek fark yaratmaktır.